Miroslav Neumann Miroslav Neumann 16.11.2021 12:05
Prosím o sdělení, které dny v listopadu a prosinci 2021 jsou nejlepší pro očkování 3. dávkou na covid 19. Děkuji. Neumann
Spektrum Zdraví
Dobrý den, očkovat je dobré vždy v ubývajícím měsíci a vyhnout se dnům, kdy Měsíc prochází znamením Lva. S tímto doporučením s projděte lunární kalendář a najděte si vyhovující termíny. ZDE PROSM: https://www.spektrumzdravi.cz/lunarni-kalendar
M. Zámečníková M. Zámečníková 15.9.2021 16:27
Dobrý den, je mozne smazat nasledujici udaje: https://www.spektrumzdravi.cz/dobry-kontakt/karel-zamecnik

Uvedene telefonni cislo patri uz soukrome osobe, e shop negunguje.
Dekuji
2
Otázky a odpovědi

O Spektru Zdraví

Spektrum Zdraví je webový portál zaměřený na zdravý životní styl, ezoteriku, lunární kalendář, psychologii a poradenství. Najdete zde cenné rady, tipy na využití přírodních produktů v péči o zdraví, ale i odborné články v sekci Academy, kam přispívají přímo lékaři zabývající se daným oborem. Lunární kalendář na každý den vám může být průvodcem každodenními činnostmi. V neposlední řadě se můžete inspirovat recepty na zdravá jídla ze sezónních surovin. 

Spektrum Zdraví vznikl jako webový projekt v roce 2010 jen s malou čtenářskou základnou. Za dobu osmi let jsme se ale vypracovali na pozici předního českého webu o zdraví a dokázali jsme získat důvěru tisíců čtenářů. Dnes nás každý měsíc navštíví přes 400 tisíc čtenářů.

Ezoterika na Spektru Zdraví

Čtenáři se k nám každý den vrací z různých důvodů. Mezi nejoblíbenější témata, která naše čtenáře baví, ale dozajista patří komplexní horoskopy. Naší specialitou není jen evropský horoskop se 12 znameními jako například Býk, Beran, Lev nebo Kozoroh. Naopak se věnujeme také jiným, alternativním horoskopům.

Jmenovitě naše čtenáře zajímá například partnerský horoskop, který se věnuje vztahovým prognózám. Dále často píšeme o stromovém keltském horoskopu, který lidi přirovnává k jednotlivým stromům. Zajímavý je také květinový horoskop, podle kterého jste jedním ze 12 znamení, například leknínem, narcisem, slunečnicí nebo růží.

Čtenáře vzděláváme i o nepříliš známých horoskopech, jako jsou ptačí, indický, arabský, egyptský nebo indiánský horoskop, které čerpají z moudrosti starých kultur a našich předků.

Oblíbená rubrika Ezoterika ukrývá také další poklady už napsaných článků. Naši čtenáři se rádi vracejí k článkům týkajících se Měsíce, lunárního vlivu a planet naší sluneční soustavy. Stejně tak si přijdete na své, pokud vás zajímá keltská kultura, karmalogie nebo tajemství a záhady, které provází lidstvo.

Jsme s vámi od jara do zimy

Na Spektru Zdraví ctíme roční období, a proto se vám vždy snažíme nabízet taková témata, které by vás v dané roční sezóně mohla zajímat. Na jaře se zpravidla věnujeme jarní detoxikaci a společně s vámi se snažíme po zimě nabrat síly. Nechybí také velikonoční témata, recepty a tipy na zahradničení.

V létě vás baví články o cestování, dovolených, zdravých receptech a hubnutí. Věnujeme se sezónnímu ovoci a zelenině a snažíme se být vždy o krok napřed v tom, co vás zrovna zajímá. Píšeme pro vás recepty na domácí zmrzliny, ovocné koláče, marmelády a lehká letní jídla.

S tím, jak končí léto, většinou přicházejí první nachlazení a chřipky způsobenou oslabenou imunitou. Na podzim se proto věnujeme zdravotní prevenci, bylinkářství a osvětě. Vaříme z různých druhů dýně, řepy a další podzimní zeleniny. Zavařujeme zbylé přebytky ze zahrady a zazimováváme záhonky.

V zimě se věnujeme zdravotní prevenci a spolu s vámi rekapitulujeme uplynulý rok. Konec roku je samozřejmě zasvěcen adventu, Vánocům a oslavě konce roku - Silvestru. Nesmí chybět také oblíbený čínský horoskop, který čtenáře Spektra Zdraví ohromně baví!

Zaujali jsme vás? Podívejte se přímo k nám na Spektrum Zdraví


Fotogalerie
Kontakty
Poslat dotaz Chci poptat Ukázat zboží

Jednatel, marketingový manažer:

René Libiš

Mobil: +420 774 117 171

E-mail: libis@propeople.cz

E-shop:

Dagmar Borešová

Mobil: +420 774 741 477

E-mail: boresova@spektrumzdravi.cz

Spektrum Zdraví
www.spektrumzdravi.cz