Radek Holcmann Radek Holcmann 7.12.2022 11:50
Dobrý den,
potřeboval bych prosím provést kontrolu a servis solárního systému. Výměnu kapaliny a dvou dvoucestných ventilů.
Brno - Horní Heršpice. Budete mít čas do "začátku sezóny" ??
Děkuji
Solární panely Brno
Dobrý den,
není problém, neslibuji ihned, ale během zimy by se to dalo udělat. Pošlete prosím kontaktní údaje a adresu na e-mail vhanzelin2@gmail.com. Můžeme se domluvit telefonicky. Zároveň popište Váš solární systém a přiložte nějaké foto - i vadných dílů.
Děkuji.
M. Rozsypal M. Rozsypal 29.8.2022 14:33
Dobrý den, mám zájem o dodávku Solárního setu TUV 300K s plynovým kotlem na klíč (včetně montáže). Je možno toto provést a v jakém časovém horizontu?
Děkuji.
Miloslav Rozsypal
Partyzánská 622
768 24 Hulín
mob. 603481327
Adam Seget Adam Seget 19.8.2022 08:11
Dobrý den. Měl bych zájem o servis termických panelů (16ks), odvzdušnění, kontrolu kapaliny a doplnění. Systém je bez poruchy, ale postupně ztrácí tlak a výkon. Mohu poprosit o ceník? Brno černovice. Děkuji.
Solární panely Brno
Dobrý den, jsem momentálně hodně vytížen, nicméně můžete popsat co vše ohřívá solární systém a také adresu. Cena záleží na velikosti systému a rozsahu prací. Děkuji.
Jan Brulík Jan Brulík 14.7.2022 09:24
Měl bych zájem o revizi solárního systému a doplnění kapaliny. Stáří solárního systému je cca 5 let, původní dodavatel již bohužel nefunguje. Systém hlásí chybu tepelného čidla v panelech. Lokalita je Brno Královo pole. Prosím kolik by stála údržba a případně výměna čidla? Kdy by mohla být revize provedena? tel:775279779
Solární panely Brno
Dobrý den,
pošlete mi prosím foto čerpadla a regulace řídícího systému, příp. foto kolektorů na e-mail: vhanzelin2@gmail.com. Čidlo pravděpodobně překousala kuna, cena je podle typu cca 1000 Kč. Údržba systému se pohybuje cca okolo částky 2000 Kč bez DPH dle rozsahu prací.
Džudža Džudža 8.2.2022 23:16
Dobrý večer,prosím vás děláte také něco jako otop a ohřev TUV? Na solární panely? Máme menší domek cca 120m2 v Aši měli bychom zájem o něčem takovém,jsme 4 členná rodina děkuji
Solární panely Brno
Dobrý den, ano, specializuji se již 20 let na solární ohřev vody - termickými panely.
Pro Vaši domácnost se hodí sestava na ohřev TUV300 EFEKTIV za 65 900 Kč bez DPH + montáž. Vždy dělám konkrétní nabídku. V případě zájmu se ozvěte.
David David 27.11.2021 22:54
Dobrý den ,potřeboval bych vědět kolik bych měl úsporu u té to soustavy
Solární panely Brno
Dobrý den, nevím, jakou soustavu máte na mysli.
Pavel Kaláb Pavel Kaláb 4.7.2021 19:41
Dobrý den,
chtěl bych si u vás objednat prohlídku a opravu solárního systému na ohřev TUV. Přestalo obíhat médium i když je tlak dostatečný. Původní montážní firma nekomunikuje. Jedná se o BAXI s 300l nádrží. Dům je v Moravských Knínicích. Předem děkuji za odpověď.
Solární panely Brno
Dobrý den,
pošlete mi prosím telefon a přesnou adresu na email: vhanzelin2@gmail.com, příp. zavolejte na č. +420603485076, abychom se domluvili na opravě.
7
Otázky a odpovědi

SOLÁRNÍ OHŘEV

SOLÁRNÍ OHŘEV VODY - SOLÁRNÍ TERMICKÉ PANELY

Energie ze Slunce - ideální pro solární kolektory na ohřev teplé vody !

Solární novinky pro Vás – akční solární sety

Náklady na teplou vodu jsou nemalá část rodinného rozpočtu zvlášť při stoupajících cenách energií. Naše solární sety vám přinesou nemalé úspory – v letních obdobích teplá voda téměř zdarma, v zimě při slunečném počasí umí výrazně ohřevu pomoci. Investujte do kvalitního, ekonomického a ekologického solárního zařízení z evropských značkových komponentů, poradíme vám. Solární stavebnice navíc získáte se slevou, což se určitě vyplatí…

Stavebnice solárních setů - výhody

    Kvalita – evropské, kvalitní a značkové komponenty – Green One Tec, Meibes, Resol, Esbe
    Kontrola – dvouokruhová čerpadlová skupina – větší kontrola funkce systému (zpátečky)
    Komfort – včetně separátoru v čerpadlové skupině – jednoduché odvzdušnění přímo v kotelně
    Záruka – na panely 10 let
    Ochrana – kvalitní termostatický ventil Esbe
    Design – hezké panely bez čelního rámu, menší výška panelu – lépe splývají se střechou
    Jednoduchost – jednoduché ale variabilnější uchycení
    Úspora – ochrana proti samotížnému vybíjení zásobníku (díky zpětné klapce v rámci setu)
    Rychlost – ihned k dodání

Solární set pro přípravu teplé vody výrazně ušetří náklady

Připravili jsme solární stavebnice v podobě solárních systémů za akční cenu. Využijte naší solární sety, ušetříte své náklady a zároveň budete aktivní zlepšení životního prostředí. Solární set navíc značně omezí nehospodárný způsob provozu ohřívání, protože jinak i vysoce moderní topná zařízení (kotle), jsou-li jako jediný tepelný zdroj, v letních měsících pracující se špatným stupněm účinnosti (efektivnosti). V případě ohřevu teplé vody činí roční úspora nákladů až 70%, v případě kombinace teplé vody a přitápění činí úspora 20-30% nákladů za rok (dle způsobu vytápění).

Na výběr jsou různé možnosti - od ohřevu teplé vody po různé kombinace s možností přitápění, ohřevu bazénu apod. Vždy navrhujeme nabídku na míru zákazníkovi.
Solární panely jsou od rakouského výrobce Green One Tec

Více info naleznete zde...

ekonomický set

 


Fotogalerie
Kontakty
Poslat dotaz Chci poptat Ukázat zboží

Vladimír Hanzelín

Deblín 345

664 75 Deblín

mob.: +420 603 485 076

email: vhanzelin2@gmail.com