žádné otázky
Otázky a odpovědi
Ordinace Honovi, s.r.o.

Ordinace Honovi, s.r.o.

firma je dobrým kontaktem a umí:

Hledáte v Uherském Hradišti praktického lékaře, který se postará o zdraví vašich dětí od narození do dospělosti? Pak se obraťte na ordinaci MUDr. Dagmar Uvírové, která navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Lékařka poskytuje komplexní preventivní, diagnostickou i léčebnou péči pro děti od narození až do  19 let. V ordinaci provádí preventivní prohlídky, očkování a řadu dalších souvisejících služeb. Spolupracuje s řadou specializovaných lékařů ve Zlínském kraji, na které vás v případě potřeby odkáže.

Lékařská péče pro děti a dorost na vysoké úrovni

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost v Uherském Hradišti dlouhodobě pečuje o pacienty od narození do 19 let. Poskytuje lékařskou péči na vysoké úrovni, jejíž nedílnou součástí jsou pečlivě prováděné preventivní prohlídky, diagnostika a léčba akutních i chronických onemocnění, stejně jako stanovení CRP, vyšetření moče a další pomocné metody. Současně poskytuje laktační a nutriční poradenství, homeopatické konzultace.

Dětští lékaři s bohatými zkušenostmi v oboru

V ordinaci v Uherském Hradišti se o zdraví dětí starají lékařky MUDr. Dagmar Uvírová a MUDr. Dagmar Honová. MUDr. Uvírová již od roku 2005 působí i na Dětském oddělení  Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. . Absolvovala také řadu odborných stáží v zahraničí, například v Egyptě, Portugalsku či Francii, aktivně se účastní odborných konferencí, seminářů, publikovala v odborných pediatrických časopisech.

Poslat dotaz
Poptat službu
Nabídka práce
KLIENTI NEHODNOTILI FIRMU
přidat referenci
- %
Ordinace Honovi, s.r.o.
Web: http://ordinaceuvirova.cz
E-mail: dagmar.uvirova@email.cz
Telefon: 777553585