Žádné otázky
Otázky a odpovědi

Zboží


Všechno zboží

Lunární náramek Amazonit + Karneol

Lunární náramek Amazonit + Karneol


cena: 340
Chci koupit

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem

Lunární náramek je vyrobený z minerálů a je určen pro toho, kdo chce žít v souladu s Měsícem, ale nestíhá nebo nemůže denně koukat do lunárního kalendáře nebo na noční oblohu. Je to náramek i pro toho, kdo chce nosit na těle minerály, které léčí, ...nebo chce mít prostě pěkný originální šperk.

Jak lunární náramek funguje, jak ho používat?

Lunární náramek vám pomůže lépe se orientovat v měsíčních fázích. Budete vědět, kdy je jaká fáze Měsíce, za kolik dní je úplněk či novoluní.
Náramek s 30 kuličkami symbolizuje délku lunárního měsíce, tedy 30 dnů. 2 velké kuličky představují úplněk (světlá) a novoluní (tmavá), 14 kuliček ubývající fázi Měsíce a 14 jinak barevných kuliček přibývající fázi Měsíce. Mezidílky rozdělují ještě jednotlivé lunární čtvrti. 
Díky karabince s přívěskem, kterou si každý den posunete o jednu kuličku, můžete sledovat v jaké fázi se Měsíc právě nachází a přizpůsobit tomu svoje denní činnosti.

Použitý materiál: amazonit 6mm, karneol 6mm, granát  kulička 8mm,  křišťál  8mm, gumička, kovové dílky

Náramek je navlečený na pružné gumiččce, délka náramku cca 19 cm.

AMAZONIT

Je to kámen rovnováhy, přináší kontrolu nad životem, posílení intuice, působí proti výkyvům nálad, proti stresu. Potlačuje egoismus a lpění, zklidňuje emoce. Vhodný jako talisman. Tlumí silné bolesti hlavy a migrény, působí na látkovou výměnu, činnost hypofýzy, brzlíku a vegetativního nervového systému, podporuje řeč a výraznost projevu, ulehčuje porod. Uvolňuje svalové napětí, blokády a křeče.

KARNEOL

Kámen na podporu vitality, energie, činorodosti, tvořivosti, kreativity, vůle. Podporuje krevní oběh, působí na ženské orgány, ledviny a močové ústrojí. Pomáhá na neplodnost, na obnovu a růst buněk, prokrvení organismu, impotenci, revmatismus, křečové žíly, krvácení, otravy krve, na látkovou výměnu.

Dodavatel/Výrobce: propeople

Kontakty
Poslat dotaz Chci poptat Ukázat zboží

Jednatel, marketingový manažer:

René Libiš

Mobil: +420 774 117 171

E-mail: libis@propeople.cz

E-shop:

Dagmar Borešová

Mobil: +420 774 741 477

E-mail: boresova@spektrumzdravi.cz

Spektrum Zdraví
www.spektrumzdravi.cz