Žádné otázky
Otázky a odpovědi

Zboží


Všechno zboží

Lunární náramek Chryzokol + Láva

Lunární náramek Chryzokol + Láva


cena: 340
Chci koupit

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem

Lunární náramek je vyrobený z minerálů a je určen pro toho, kdo chce žít v souladu s Měsícem, ale nestíhá nebo nemůže denně koukat do lunárního kalendáře nebo na noční oblohu. Je to náramek i pro toho, kdo chce nosit na těle minerály, které léčí, ...nebo chce mít prostě pěkný originální šperk.

Jak lunární náramek funguje, jak ho používat?

Lunární náramek vám pomůže lépe se orientovat v měsíčních fázích. Budete vědět, kdy je jaká fáze Měsíce, za kolik dní je úplněk či novoluní.
Náramek s 30 kuličkami symbolizuje délku lunárního měsíce, tedy 30 dnů. 2 velké kuličky představují úplněk (světlá) a novoluní (tmavá), 14 kuliček ubývající fázi Měsíce a 14 jinak barevných kuliček přibývající fázi Měsíce. Mezidílky rozdělují ještě jednotlivé lunární čtvrti. 
Díky karabince s přívěskem, kterou si každý den posunete o jednu kuličku, můžete sledovat v jaké fázi se Měsíc právě nachází a přizpůsobit tomu svoje denní činnosti.

Použitý materiál: chryzokol 6mm, lávový kámen kuličky 6mm, kovové komponenty, polodrahokamy 8mm, gumička

Náramek je navlečený na dvojité silikonové gumiččce, průměr kuliček 6mm, délka náramku cca 18 cm.

CHRYZOKOL

Kámen klidu a pohody, vhodný při meditaci a komunikaci. Působí blahodárně na mezilidské vztahy a vztahy v rodině. Pomáhá reagovat na situace s klidem a vyrovnaností. Má uklidňující a očistný vliv, harmonizuje všechny čakry. Zvyšuje osobní sílu, tvůrčí schopnosti, , pomáhá proti strachů a fobiím.

Léčí artritidu, nemoci kostí, svalové křeče, krevní nemoci, zažívací potíže, nemoci plic. Hojí innfekce, zej, krku a mandlí. 

Lávový kámen 

pohlcuje negativní energie zároveň silně energeticky posiluje svého majitele. Povzbuzuje a dodává sílu, nosí se jako talisman proti nemocem a psychickým útokům. je spojený s první čakrou.

Dodavatel/Výrobce: charmX

Kontakty
Poslat dotaz Chci poptat Ukázat zboží

Jednatel, marketingový manažer:

René Libiš

Mobil: +420 774 117 171

E-mail: libis@propeople.cz

E-shop:

Dagmar Borešová

Mobil: +420 774 741 477

E-mail: boresova@spektrumzdravi.cz

Spektrum Zdraví
www.spektrumzdravi.cz