Projektování technického zařízení všech typů budov a inženýrských sítí

3D BIM projektování TZB

Komplexní řešení úpravy vody včetně odborného poradenství

Technologie pro efektivní hospodaření s vodou

Společnost SANIproject - projekční atelier TZB, pro naši kancelář v Praze, Na Příkopě hledá vhodného kandidáta na pozici - projektant TZB (ZTI)

Jaká bude Vaše náplň práce?

Projektování technických zařízení budov (vodovod, kanalizace, plyn)
Projekční činnost na všech typech staveb
Práce na všech stupních projektové přípravy od studií po autorský dozor na stavbě
Projekční a poradenská činnost samostatně, ale i jako člen týmu
Rozvoj projektování staveb ve 3D / BIM

Požadavky:

- VŠ/SŠ stavební fakutla, specializace TZB
- praxe vítána, není však podmínkou, možno i absolventa
- schopnost pracovat samostatně a odpovědně
- znalost ACAD, Revit výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti dlouhodobě působící na trhu
- Firemní benefity – stravenky, flexi pasy pro volnočasové aktivity, 5 týdnů dovolené, flexibilní začátek i konec pracovní doby, výhodný firemní mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky), občerstvení na pracovišti, MultiSport karta
- kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
- široké spektrum zajímavých projektů
- práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
- možnost seberealizace a profesního růstu
- moderní neformální pracovní prostředí

  • stravenky
  • sickdays
  • 5 týdnů dovolené

Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr, brigáda
Lokalita: Na Příkopě 31, Praha 1
Pozici nabízí: Sani project, s.r.o.

Kontakt

Vložit soubor