René René Libiš Zboží
co ode mě můžete koupit:
Zboží
Všechno zboží

Dvoukomorový polštář s bylinkovým nábojem

Dvoukomorový polštář s bylinkovým nábojem


cena: 990
Chci koupit

 

Polštář je vyroben ze dvou komor s dutým vláknem. Mezi komorami je uzaviratelný prostor, do kterého lze vložit speciální bylinný náboj obsahující směs bylin. Bylinný náboj lze libovolně měnit a střídat dle nálady nebo zdravotního stavu. Polštář je prošívaný a jeho vnější látka je ze 100% přírodní bavlny, bez dalších chemických úprav a je nebarvený. Bavlna je sanforizovaná (úprava teplem) aby při praní nedošlo ke sražení látky.

Polštář má 500 gramů výplně, jedna komora 350 gr a druhá komora 150 gr. Díky tomu jsou vonné silie uvol/nující se z bylinného vlákna cítit z jedné strany polštáře více a z druhé méně což umožňuje spontánní regulaci inrenzity "vůně" bylin. Celkový uživatelský dojem z bylin je však jemný.

Bylinné terapie můžete dle druhu bylin využívat v přípdech jako jsou lepší a kvalitnější spánek, bolesti hlavy/migrény, chrápání, nemoci dýchacích cest , nachlazení, detoxikace/desinfekce, proti hmyzu a komárům a pod. V jednom bylinném náboji do polštáře 50x70 je 80 - 100 gr bylinn.

Rozměr polštáře 50 x 70

Prát při teplotě do 60 stupňů.