Žádné otázky
Otázky a odpovědi
Ing. Iva

Ing. Iva Vladíková

o mně
jsem dobrým kontaktem a umím:
jsem dobrým kontaktem a umím:

Homeoterapie

Homeoterapie je nový přístup, který odráží potřebu dnešní doby. Vychází z toho, že alfou-omegou člověka je jeho stav vědomí. Tam je prvotní příčina všeho, co se člověku děje a co prožívá. Traumata a emoce se mohou projevovat desítkami příznaků na tělesné rovině. Podstatné je uvidět, odkud přichází příčina potíží, ať už jsou jakéhokoli druhu.

Bachovy květové esence

Bachovy květové esence představují jedinečný a ucelený systém terapie, která nám pomáhá vypořádat se s emocemi, které přináší jak všední dny, tak výjimečné či kritické situace. Bachova květová terapie cílí přímo na ovlivnění duševního a emočního rozpoložení. Svým přístupem se na člověka dívá velice podobně, jako homeopatie a homeoterapie.

Schüsslerovy tkáňové soli

Schüsslerovy tkáňové soli mají široké spektrum užití. Pro správný výběr jednotlivých solí je dobré vědět co nejvíce o tom, jak funguje organismus člověka a čím trpí. Soli nevybíráme podle jednoho jediného problému. Musí člověku tzv. celkově „sednout“.
phone book KONTAKTY
NA PORADCE
address Jírovcova 12
623 00 Brno
Ing. Iva Vladíková
Ing. Iva Vladíková
Bachovy květové esence
Bachovy květové esence
Homeoterapie
Homeoterapie

Pomáhám dospělým i dětem najít cestu k vnitřní harmonii. S velkým nadšením se věnuji nové metodě, která vychází z klasické homeopatie. Homeoterapie jde ještě o krok dál, pracuje především s vědomím klienta. Emoční a psychickou harmonii můžeme společně obnovit také pomocí Bachových květových esencí.

Ing. Iva Vladíková