Dagmar Dagmar Borešová Zboží
co ode mě můžete koupit:
Zboží
Všechno zboží

LUNÁRNÍ NÁRAMEK KARNEOL + OBSIDIÁN ZLATÝ

LUNÁRNÍ NÁRAMEK KARNEOL + OBSIDIÁN ZLATÝ


cena: 340
Chci koupit

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem

Lunární náramek je vyrobený z minerálů a je určen pro toho, kdo chce žít v souladu s Měsícem, ale nestíhá nebo nemůže denně koukat do lunárního kalendáře nebo na noční oblohu. Je to náramek i pro toho, kdo chce nosit na těle minerály, které léčí, ...nebo chce mít prostě pěkný originální šperk.

Jak lunární náramek funguje, jak ho používat?

Lunární náramek vám pomůže lépe se orientovat v měsíčních fázích. Budete vědět, kdy je jaká fáze Měsíce, za kolik dní je úplněk či novoluní.
Náramek s 30 kuličkami symbolizuje délku lunárního měsíce, tedy 30 dnů. 2 velké kuličky představují úplněk (světlá) a novoluní (tmavá), 14 kuliček ubývající fázi Měsíce a 14 jinak barevných kuliček přibývající fázi Měsíce. Mezidílky rozdělují ještě jednotlivé lunární čtvrti. 
Díky karabince s přívěskem, kterou si každý den posunete o jednu kuličku, můžete sledovat v jaké fázi se Měsíc právě nachází a přizpůsobit tomu svoje denní činnosti.

Použitý materiál: křišťál fazetovaný, achát barvený fazetovaný, hematitové mezidílky, polodrahokamy 8mm,  gumička, kovová karabina

Náramek je navlečený na pružné gumiččce, délka náramku cca 18 cm.

KARNEOL

Kámen na podporu vitality, energie, činorodosti, tvořivosti, kreativity, vůle. Podporuje krevní oběh, působí na ženské orgány, ledviny a močové ústrojí. Pomáhá na neplodnost, na obnovu a růst buněk, prokrvení organismu, impotenci, revmatismus, křečové žíly, krvácení, otravy krve, na látkovou výměnu a křečové žíly.

Obsidián zlatý

Obsidián je velmi silný kámen vytvářející štít proti všemu negaivnímu a tím velmi dobře ochraňuje svého nositele. Pomáhá pravdě, odhaluje slabosti, bloky, vynáší na světlo destruktivní vlastnosti, negativní emoce a nepříjemné pravdy. Umožňuje léčení do hloubky. Odhaluje problémy a jejich příčiny. Odstrňuje pocity marnosti nebo konflikty s vlastním egem, směruje nositele k duchovnu. Je mimořádně účinný při věštění. Udržuje v  rovnováze energetické pole při léčení. Působí dobře na trávení, pomáhá zbavovat tělo toxických látek. Účinný při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Zastavuje bolest a krvácení, poháhá při šoku. 

Dodavatel/Výrobce: charmX s.r.o.