Žádné otázky
Otázky a odpovědi

Zboží


Všechno zboží

Bylinný polštář pro lepší spánek a zdraví

Bylinný polštář pro lepší spánek a zdraví


cena: 990
Chci koupit

Polštář je vyroben ze dvou komor s dutým vláknem. Mezi komorami je uzaviratelný prostor, do kterého lze vložit speciální bylinný náboj obsahující směs bylin. Bylinný náboj lze libovolně měnit a střídat dle nálady nebo zdravotního stavu. Polštář je prošívaný a jeho vnější látka je ze 100% přírodní bavlny, bez dalších chemických úprav a je nebarvený. Bavlna je sanforizovaná (úprava teplem) aby při praní nedošlo ke sražení látky.

Polštář má 500 gramů výplně, jedna komora 350 gr a druhá komora 150 gr. Díky tomu jsou vonné silie uvol/nující se z bylinného vlákna cítit z jedné strany polštáře více a z druhé méně což umožňuje spontánní regulaci inrenzity "vůně" bylin. Celkový uživatelský dojem z bylin je však jemný.

Bylinné terapie můžete dle druhu bylin využívat v přípdech jako jsou lepší a kvalitnější spánek, bolesti hlavy/migrény, chrápání, nemoci dýchacích cest , nachlazení, detoxikace/desinfekce, proti hmyzu a komárům a pod. V jednom bylinném náboji do polštáře 50x70 je 80 - 100 gr bylinn.

Rozměr polštáře 50 x 70

Prát při teplotě do 60 stupňů.

Kontakty
Poslat dotaz Chci poptat Ukázat zboží

René Libiš

mobil: 774 11 71 71

email: libis@propeople.cz

korespondenční adresa:

Horákov 228, Mokrá - Horákov, 664 04